Event-Tourist: Hotele, Aquaparki, Wyjazdy Firmowe
Menu
aquapark snow arena druskienniki
banner druskienniki2017
flores druskienniki
Wyjazdy firmowe
INFORMACJE DRUSKIENNIKI
GRAND SPA LITWA

53b17658a3ddd6c46ca450761049e4d2fbfe59f0

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWETen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

URODZINY, IMIENINY, ROCZNICE

imprezy okolicznościowe event touristProponujemy także kompleksową organizację imprez okolicznościowych typu: urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering, a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją miejsca organizacji przyjęcia. Omawiane Imprezy organizujemy zarówno w obiektach typu restauracje, hotele ale także na miejscu w domu, ogrodzie u Klienta.

 


NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE!
Zadzwoń / telefon: 537 917 067 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / telefon: 537 917 027 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


URODZINY DLA DZIECI TZW. KINDER BAL

kinder bal event touristW naszej ofercie znajdują się także tematyczne imprezy dla dzieci z m.in. okazji urodzin. Proponujemy różne motywy przewodnie przyjęcia oraz dostosowany do nich wystrój i atrakcje. Ponadto zaoferować możemy catering dostosowany do tego rodzaju eventu. Ważne będą zarówno propozycje menu, ale także cała oprawa ich serwowania / podania. Proponujemy różne stacje ze smakołykami np.: zdrowe przekąski, candy bar, fontanna z czekoladą, owocowe i warzywne smoothie, etc. Z przyjemnością przygotować możemy scenariusz artystyczny takiego przyjęcia. W naszej ofercie posiadamy różnorodne warsztaty oraz atrakcje, które umilą i uświetnią ważną dla Państwa dziecka uroczystość. Urodziny Państwa dziecka zorganizujemy zarówno w restauracji ale także u Państwa w domu lub ogrodzie.

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE URODZINY DZIECKA!


GARDEN PARTY

garden party event touristProponujemy Państwu kompleksową organizację tzw. przyjęcia ogrodowego, które jest coraz bardziej popularne w Polsce. Zalicza się do nich zarówno nieformalne spotkania takie jak grillowanie ze znajomymi ale również oficjalne i eleganckie przyjęcie typu cocktail party, które byłoby zorganizowane w Państwa posiadłości. Zaproponować możemy kompleksową organizację na łonie natury zarówno urodzin, rocznicy, jubileuszu czy poprawin po weselu. Z przyjemnością zorganizujemy oprawę artystyczną, catering a także zajmiemy się aranżacją i dekoracją ogrodu.

 

NAPISZ DO NAS A POMOŻEMY CI ZORGANIZOWAĆ NIEZAPOMNIANE GARDEN PARTY!

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Infolinia:
 661 478 005
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynna w godzinach 09.00 - 17.00
Od Poniedziałku do Piątku

Napisz do Nas na GG!
Przy kontakcie przez WebGadu prosimy o
pozostawienie adresu e-mail, gdyż nie zawsze
możemy odpowiedzieć na bieżąco!

 

Skanuj kod QR

GODZINY OTWARCIA W OKRESIE ŚWIĄT I NOWEGO ROKU 24.12 - 01.01.2018:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK W GODZINACH 09.00 - 14.00

 

Zasady rezerwacji przez Internet

Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta i chcieliby Państwo uzyskać dodatkowe informacje to jesteśmy do dyspozycji pod numerami telefonów:

 661 478 005

lub prosimy o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub CZAT dostępny na stronie.

Wstępna rezerwacja
Po kontakcie telefonicznym lub e-mailowym oraz po ustaleniu szczegółów dotyczących oferty / terminu, ilości osób/prześlemy Państwu Voucher e-mailem.

ANULACJA REZERWACJI

Do 6 dni robocze przed terminem wyjazdu zwrot 100% wpłaconej kwoty.
Do 3 dni robocze przed terminem wyjazdu potrącenie 20% wpłaconej kwoty.
Na 2 dni robocze przed terminem wyjazdu potrącenie 50% wpłaconej kwoty.
W dniu wyjazdu potrącenie 100% wpłaconej kwoty.

ZAKWATEROWANIE - standard hoteli – DOBA HOTELOWA
Zakwaterowanie odbywa się na podstawie ważnego skierowania-voucheru /pobyt indywidualny/ wystawionego przez Event Tourist.
 
POBYTY SANATORYJNE
W uzdrowiskach słowackich i litewskich zabiegi wliczone są w cenę pobytu jest to średnio 5 zabiegów dziennie, ich ilość i rodzaj ustala lekarz podczas pierwszej wizyty. Zabiegi odbywają się w dni powszednie a w niektórych przypadkach 7 dni w tygodniu. Wskazane jest posiadanie aktualnych badań Ekg, morfologia.
Minimalny czas pobytu z zabiegami – 7 dni.

WYŻYWIENIE
Wyżywienie w uzdrowiskach to zwykle 3 posiłki dziennie. Śniadanie–bufet oznacza, że każdy z gości komponuje sobie śniadanie z wystawionych produktów. Wybór z menu-oznacza wybór z podanych kilku zestawów.W uzdrowiskach słowackich i litewskich do kolacji zamawia się również napoje, piwo, wino – dodatkowo płatne. W większości uzdrowisk podawane są posiłki lekko strawne w zależności od diety zaleconej przez lekarza. Z tego powodu wyżywienie to może się różnić od standardowego wyżywienia w restauracjach hotelowych.

OPIEKA REZYDENTA
Uczestnicy grup zorganizowanych objęci są opieką rezydenta podczas pobytu/grupy od 15 os. Rezydent jest kompetentnym przedstawicielem Event Tourist. Do jego zadań należy pomoc przy zakwaterowaniu, załatwianiu spraw bieżących związanych z pobytem, pomoc w przypadku nagłych zachorowań.

REKLAMACJE
Za zgodność towaru konsumpcyjnego z umową odpowiada wobec kupującego sprzedawca. Sprzedawcę należy zawiadomić o niezgodności towaru z umową w terminie 30dni od jej zauważenia.

Konsument musi powiadomić sprzedawcę o stwierdzeniu niezgodności towaru z umową w ciągu 30 dni od stwierdzenia niezgodności - jeśli nie zrobi tego w ciągu dwóch miesięcy traci uprawnienia do reklamowania.

Jeśli sprzedawca nie ustosunkuje się do żądania konsumenta nieodpłatnej naprawy albo wymiany towaru na nowy wyrażonego podczas składania reklamacji w ciągu 30 dni - uważa się, że reklamacja została uznana. Ustosunkowanie się sprzedawcy do reklamacji oznacza dostarczenie (wysłanie) na adres podany przez konsumenta pisemnej odpowiedzi.

Najbezpieczniej jest złożyć reklamację na piśmie, wyraźnie precyzując swoje żądania, za pokwitowaniem lub wysyłając list polecony.

 

Booking.com
Snow Arena Całoroczny Kryty Stok Narciarski Event Tourist Park Linowy Event Tourist Aquapark Druskienniki Event Tourist
Uroczysta Gala Event Tourist.pl NOWE LOGO Spływy Kajakowe Event Tourist
Pikniki Firmowe Event Tourist humno fun 02 Góry Słowacja Event Tourist

Event Tourist to firma, która od wielu lat specjalizuje się w zagranicznych wyjazdach integracyjnych - Litwa, Słowacja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozbudowaliśmy ofertę o kompleksową organizację eventów.

Zorganizujemy Państwu: konferencję, szkolenie, bankiet, integrację oraz piknik firmowy.

Nasz Zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej.
Za nadrzędny cel stawiamy sobie troskę o Klienta, jego komfort i satysfakcję. Nieustannie analizujemy indywidualne potrzeby i życzenia naszych Klientów. Rozbudowujemy ofertę dostosowując ją do określonych wymagań.
Nasza praca jest naszą pasją!

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij